Strona główna

Firma NTM-MED od ponad siedmiu lat obecna jest na polskim rynku. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz dystrybucji sprzętu medycznego. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi zagranicznymi firmami jesteśmy w stanie zaoferować szeroki asortyment najwyższej jakości sprzętu w konkurencyjnych cenach. Dostarczamy sprzęt do publicznych szpitali oraz prywatnych klinik, realizujemy także zamówienia indywidualne. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt medyczny dostosowany do potrzeb klienta.

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana, a firma cały czas prężnie się rozwija, powiększając asortyment sprzętu oferowanego naszym klientom oraz starając się o jak najlepsze ceny. Aktualnie trafiłeś na stronę oddziału zajmującego się sprzedażą sprzętu do chirurgii małoinwazyjnej. W tym zakresie, oferta nasza zawiera między innymi klipsy tytanowe i polimerowe, klipsownice, tory wizyjne, źródła światła, narzędzia wielorazowe i jednorazowe, optyki i trokary. Nasza oferta jest bardzo obszerna i nie wszystkie produkty dostępne w naszej firmie znalazły się na tej stronie, dlatego też jeżeli nie znajdziesz tutaj sprzętu który Cię interesuje, skontaktuj się z nami, abyśmy mogli przedstawić naszą ofertę odpowiadającą Twojemu zapotrzebowaniu.

W ofercie mamy również sprzedaż sprzętu używanego oraz demonstracyjnego sprowadzanego z zagranicznych placówek. Jeżeli szukasz sprzętu najbardziej znanych producentów, jednak sprzęt nowy jest dla Ciebie zbyt drogi, skontaktuj się z nami. Oferujemy sprzęt dla placówek medycznych oraz weterynaryjnych.

Jeżeli trafiłeś na tę stronę najprawdopodobniej oznacza to, że jesteś zainteresowany kupnem oferowanego przez nas asortymentu. Zachęcamy do kontaktu z nami lub rozejrzenia się na naszej stronie i wybrania odpowiedniego dla siebie sprzętu. Postaramy się, aby cena oferowanego artykułu była jak najniższa.

Copyright NTM-MED - 2013