Strona główna

Firma NTM-MED od ponad siedmiu lat obecna jest na polskim rynku. Specjalizujemy się w sprzedaży oraz dystrybucji sprzętu medycznego. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi zagranicznymi firmami jesteśmy w stanie zaoferować szeroki asortyment najwyższej jakości sprzętu. Dostarczamy sprzęt do publicznych szpitali oraz prywatnych klinik, realizujemy także zamówienia indywidualne. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt medyczny dostosowany do potrzeb klienta.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą dużej ilości różnego rodzaju sprzętu i cały czas prężnie się rozwija, powiększając asortyment sprzętu oferowanego naszym klientom oraz starając się o jak najlepsze ceny. Aktualne trafiłeś na stronę odziału zajmującego się sprzedażą bezcieniowych lamp halogenowych oraz LED, stołów operacyjnych, foteli ginekologicznych oraz różnego typu kolumn podsufitowych.

Jeżeli trafiłeś na tę stronę najprawdopodobniej oznacza to, że jestes zainteresowany kupnem oferowanego przez nas asortymentu. Zapraszamy więc do kontaktu znami lub rozejrzenia się na naszej stronie i wybrania odpowiedniego dla siebie sprzętu. A my postaramy się jak najlepiej aby cena oferowanego artykułu była jak najniższa.

Copyright NTM-MED - 2013