Strona główna

Naprawa Endoskopów

Kontakt:

  • NTM-MED Jolanta Krysiak
  • Wyszyńskiego 154B/1
  • 66-400 Gorzów Wlkp.
  • tel: 500-231-030
  • email: info@ntmmed.pl
  • Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami prosimy skontaktuj się z nami. Gwarancja niskiej ceny!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, firma NTM-MED poszerzyła swoją ofertę o naprawy endoskopów.

Dzięki współpracy z zaprzyjaźnioną firmą od wielu lat zajmującą się naprawami endoskopów możemy zaoferować profesjonalne naprawy w atrakcyjnej cenie.
Zaufaj naszym specjalistom - oferujemy zarówno drobne naprawy przywracające sprawność urządzeniu, jak i gruntowne przeglądy pozwalające na całkowitą odnowę sprzętu.

Jednostka naprawiająca posiada atest ISO (ISO 13485: 2003) i specjalizuje się w naprawach sztywnych i giętkich endoskopów. Każdy sztywny endoskop poddawany jest 17-sto etapowej kontroli, przy giętkich endoskopach diagnostyka odbywa się aż na 42 etapach. Oferujemy naprawę endoskopów wszystkich wiodących marek (takich jak Pentax, Olympus, GE, Storz, czy Fujinon).

W ofercie posiadamy również sprzedaż endoskopów wszystkich marek (między innymi: Olympus, Pentax, Storz). Oferujemy produkty nowe jak i używane lub demonstracyjne (odnowione, z gwarancją), których cena jest znacznie niższa, a wygląd zewnętrzny jak i sprawność stuprocentowo dobra.

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą i chciałbyś dowiedzieć się o niej więcej, skontaktuj się z nami drogą mailową lub telefoniczną.